Meist

The Parrot Family

Parroti pere võtab Sind vastu sooja südamega, et pakkuda Sinu päeva värvi, head emotsiooni ja ka veidike salapära. Me armastame kontraste, mängulisust ja avatud meelt. Elu ei tohi olla igav – toit peab olema elamus, jook peab avama meeled, atmosfäär looma meeleolu. Igaühel on oma roll ja karakter, et džungel saaks toimida.

Ära unusta ennast! Ka Sina oled osa džunglist kui astud Parrotisse. Lase meie kokteilivõluritel ennast üllatada sel ajal kui ootad maitse-elamusi meie suurepärase vaatega avatud köögist. Ja kui sa tunned, et nüüd on aeg millekski uueks, siis uuri, mis saladus meil veel peidus on!

Meie kokad

Adeele

Parroti kööki hoiab ohjes noor aga võimekas peakokk Adeele. Kirgliku pühendumusega naudib ta ideaalsete maitsekombinatsioonide loomist koos detailideni viimistletud visuaalse esteetikaga. Töökas, rahuliku meele ja sooja südamega, alati valmis väljakutseteks!

Jüri

Pealtnäha tõsise olemise kuid vastupandamatu huumoriga Jüri on Parroti grillmeister, kelle käe all valmivad ideaalse küpsusega mahlased liharoad. Tasakaalukas ning kindlameelne Jüri jääb alati rahulikuks ja on iga kell valmis üheks Gin Tonic’uks...või kaheks.